Alt Yapımız Tamtürk’e Emanet

Ünye 1957 Spor kulübümüzde transferler aralıksız devam ederken, yönetim kurulu ve Başkanımız Mehmet Ali Durak, alt yapı sorumluluğunu Metin Tamtürk’e emanet etti. Özellikle çalışmalarından ve tecrübelerinden adından sıkça söz ettiren Ünye Futbol Kulübü Başkanı ve yönetim kurulu üyemiz Metin Tamtürk, alt yapımızın sorumluluğuna getirildi.

“Tamtürk Yol Arkadaşımızdır”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Mehmet Ali Durak; “Yıllarca profesyonel liglerde mücadele eden Ünyespor’umuz belki de sağlam bir altyapısı olmadığı için amatör liglere kadar düştü. Bugüne kadar Ünye 1957 Spor Kulübü’nün ne yazıkki yeterli bir altyapısı olmamış. Bizim de altyapı için iki önceliğimiz var. Birincisi Ünye futbolunu tekrar hak ettiği yere getirmek ve ikincisi her anlamda güçlü bir altyapı tesis etmek. Bu görev için Metin Tamtürk hocamızı yol arkadaşı olarak isteyip, bizimle çalışması için rica ettik. O da sağolsun ricamızı kabul etmekten öte bizimle birlikte taşın altına elini koyacağını belirtti. Kendisinden Ünye 1957 Spor altyapısını yeniden dizayn etmesini ve gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları bu çatı altında da devam ettirmesini istiyoruz. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizi belirtmek isterim” dedi.

“Yönetime Güç Katmaya Geldim”

Ünye 1957 Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Altyapı Sorumlusu olarak göreve başlayan Metin Tamtürk ise,” Ünyespor’da dün arkadaşlarımız görev yapıyordu.Bugün görev sırası bizde.Yarın da başkaları olacak.Bu bir bayrak yarışıdır.Ama önemli olan bu görevi kutsal görerek en iyi şekilde hizmet etmektir.Ben de bu genç yönetime güç katmaya geldim.İnşallah Ünye’de futbolu tekrar ayağa kaldırıp hem Ünyespor’u hak ettiği yere hem de gelecekte Ünyespor’da Ünye’li gençlerin de forma giydiği bir takım oluşturmak istiyoruz.Ancak bunu tüm Ünye’lilerin desteği ile başarabileceğiz” dedi.

Siz de birşeyler yazın