Ünye 1957 Spor Kulübü Yeni Başkanımız Mehmet Ali Durak Oldu

Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için gerçekleşmeyen Olağan kongre bugün Ünye Belediyesi sosyal tesislerinde gerçekleşti. Divan Başkanlığını İrfan Tosun’un yaptığı kongreye Kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, Ak Parti ilçe Başkanı Kenan Selim Argan, MHP İlçe Başkanı Murtaza Hacıimamoğlu, İyi Parti Başkan yardımcısı Berkay Torunoğlu, Bazı sivil toplum başkanları ve üyeler katıldı.

Yapılan konuşmalarda Ünye 1957 spor camiasının gelecekte daha iyi yerlere gelmesi için çaba sarf edilmeli ve geleceğe yatırım yapılmalı, gençlerimizin bu işi başaracağını biliyoruz denildi. Yeni başkan Mehmet Ali Durak ise yaptığı konuşmada “Hedeflerimiz bir sezon için değil, gelecekte güzel günler görmek için genç arkadaşlarımızla bu yola çıktık” dedi.

Tek liste ile girilen seçimde yeni yönetim şöyle oluştu; Mehmet Ali Durak, Samet Tecer, Ethem Rasim Uysal, Yiğit Küçükoğlu, Mert Atik, Erşan Hamarat, Sinan Çiloğlu, Alperen Arpacıoğlu, Ferhat Tura, Doğan Yağcı, Anıl Tahmazoğlu, İbrahim Mutlu, Nejat Şimşek, Yusuf Ürütürk, Mert Gerçeker, Gürhan Çakıroğlu, Atilla Durak, Murat Cem Bozkurt, Mustafa Duman, Ömer Kahraman, Muhsin Şimşek, Burak Köse, Murat Yalçıntaş, Muratcan Şen, Furkan Tüzen.

Siz de birşeyler yazın