Ünye 1957 Spor’dan sezon öncesi anıta çelenk

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Ünye 1957 Spor, 15 Temmuz 2023 Pazar günü başlayacak olan 2023-2024 sezonu öncesi Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’nda çelenk töreni düzenledi.

Törende, Kulüp Başkanı Murat Narin tarafından Anıta çelenk sunulup ardından Saygı Duruşu’nda bulunulup İstiklal Marşı okundu.

Çelenk töreni, Kulüp Başkanı Narin ve antrenör Orhan Anıl’ın basın açıklaması ile sona erdi.

Yolunda yürümek boynumuzun borcu…

Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Murat Narin basın açıklamasında, “Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. Spora ve sporcuya katkısı daima olan ulu önderimizin kurduğu Cumhuriyetimizde, çizdiği yolda yürümek bizim yönetim ve futbolcu arkadaşlarımız olarak boynumuzun borcudur.” dedi.

Sezonun ilk karşılaşmasını 6 puanlık bir karşılaşma olarak değerlendiren Kulüp Başkanı Narin, şöyle devam etti,

Perşembe’den, Ünye’ye layık bir takım olarak döneceğiz

“2023-2024 futbol sezonumuzun startını 15 Ekim Pazar deplasmanda oynayacağımız Perşembespor maçı ile vereceğiz. Bu sezon fair play ruhu ile güzel bir sezon geçirmeyi diliyorum. Perşembe ile oynayacağımız karşılaşmayı 6 puanlık bir maç olarak değerlendiriyoruz. Bu karşılaşma Ordu derbisi diyebileceğimiz bir maç. Biz güzel bir futbolla galip gelerek döneceğiz. Ünye’ye layık bir şekilde döneceğiz. Hazırlıklarımızı çok güzel bir şekilde yaptık. Gerek teknik ekip gerekse futbolcularımız olarak 3 puanla döneceğimize inancımız tam.

Perşembe deplasmanına taraftarlar için araç kaldırılacak…

Perşembe deplasmanı için Ünye’deki sporseverlerimiz, Ünye 1957 Spor sevdalıları için araç kaldıracağız. Bununla ilgili resmi açıklamayı 14 Ekim Cumartesi günü 1957 Spor resmi sosyal medya hesaplarımızdan ve belediye anonsları ile yapacağız. Pazar sabahı Perşembe’yi Ünye yapacağız. Taraftarlarımızın desteği ile çok güzel bir organizasyonla çok güzel bir karşılama gerçekleştireceğiz.”

Anıl: Hak eden kazansın…

Ünye 1957 Spor Antrenörü Orhan Anıl, “Ulu önderimiz ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim diye bir sözü var. Biz Kulüp olarak buna dikkat ettik. İlk önce karakter ve ahlak dedik. Ünye’mizi en iyi temsil edecek futbolcu kulübü ile beraberiz. Pazar günü dost kardeş ilçemiz olan Perşembe’de centilmence bir mücadele gerçekleştireceğiz. Hak eden tarafın kazanmasını istiyoruz. Güzel ve centilmence bir maç olsun.” dedi.

Siz de birşeyler yazın