ÜNYE 1957 SPOR’UN OTOBÜSÜ GÖRÜNDÜ

Bölgesel Amatör Lig 4. Grupta mücadele eden yeşil beyazlı Ünye 1957 Spor için alınacak otobüs kampanyasına 600 bin liraya yakın destek sözü alındı.

Ünye 1957 spor’un demirbaşı olması adına başlatılan “Otobüste Senin de İsmin Olsun” bağış kampanyası 4 saat sürdü. Ünye 1957 Spor sosyal medya hesaplarından ve Ünye basının kendi hesapları üzerinden gerçekleştirilen bağış kampanyasının sunuculuğunu Hüseyin Toprak ve sanatçı ve Ünye 1957 Spor yönetiminde bulunan Hatice yaptı. Programın ilk bölümünde konuk olarak Ünyespor eski yöneticisi ve gazeteci İrfan Tosun, A 52 Tv Genel yayın yönetmeni Gazeteci Yunus Zor, Ünye 1957 Spor Eski kulüp Başkanı ve alp medya ajans sahibi gazeteci Hamza Alp katılarak telefon bağlantılarını gerçekleştirdi. Programın ilerleyen bölümlerinde ise Ünye 1957 Spor yönetim kurulu üyelerinden Muharrem Üstün, Caner Kısacık, Aytaç Mutu ve Kulüp Başkanı Osman Karayiğit programa dahil oldular. “Otobüste Senin de İsmin Olsun” bağış kampanyasına telefonla bağlanan iş insanları yeşil beyazlı ekibin buralarda olmaması gerektiğini vurgularken, mevcut başkanın kalıcı bir eser bırakma adına yapmış olduğu bu kampanyanın doğru bir hareket olduğuna dikkat çektiler. Yeşil beyazlı ekibin Ünye’nin tanıtımı adına en iyi bir araç olduğuna vurgu yapan konuşmacılar, her yıl kiralanan ve değişen otobüs işinden kurtulmak için yapılan bu kampanya doğru bir kampanyadır ve bunu da canı gönülden destekliyoruz diyerek kampanyaya dahil oldular.

 

Başkan Karayiğit: “Dedikodularla Hareket Etmeyin!”

Gecenin sonunda kampanya 600 bin civarında bir tutarla kapanmış oldu. Yayına rahatsızlığı dolayısı ile son bölümde katılan başkan Osman Karayiğit “Dedikodular ile hareket etmeyelim, dedikodular benim hızımı kesiyor, buraya üç yıllığına seçildik, hedeflerimiz var, bu hedeflere giderken önümüze lütfen dedikodu üreterek çalışma azmimizi kırmayın, tek Ünye 1957 spor var, onunda yeri yurdu adresi belli sizler taklitlerinden sakınacaksınız doğru adres bir tane, sizleri sağa sola çekenlere laf üretenlere kulak asmayın, yanımızda olun veya olmuyorsanız da yolumuzdan çekilin. Bakın ben yeşil beyazlı ekibe şunu almak veya şunu ödemek için kampanya başlatmadım, benden sonra da burada kalacak olan bir otobüs alımı için kampanya yaptık destek olan herkesten Allah razı olsun” açıklamasında bulundu.

Siz de birşeyler yazın