ÜNYE 1957 SPOR’UN YENİ BAŞKANI FATİH ÇAKIR.!

Ünye 1957 Spor’da Murat Narin’in kulüp başkanlığından ayrılmasının ardından yapılan Olağanüstü Genel Kurul’da İstanbul’da iş dünyasında önemli işlere imza atan başarılı İş insanı Fatih Çakır, yapılan olağanüstü genel kurulda takımın yeni Başkanı oldu.

Mayıs ayında yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 3 Haziran Pazartesi gününe ertelenen Ünye 1957 Spor olağanüstü genel kurulu Başkan Adayı Fatih Çakır ve Kulüp Eski Başkanı Osman Karayiğit ve delegelerin katılımıyla kulüp binasında yapıldı.

Genel Kurul’da İrfan Tosun divan başkanlığına, Hamza Alp ve Murat Arslan divan üyeliklerine seçildi. Açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla kongre başladı.

Faaliyet raporu ile hesap bilançosu okunması ve ibrası ile denetim kurulu raporu okunarak oylamaya sunuldu. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na üye olunması gündemi ile yapılan oylama ile 3 asil, 3 yedek üye seçildi.

ASİL ÜYELER;

Osman Karayiğit,

Oktay Toprak ve

Sefa Okutucu.

 

YEDEK ÜYELER;

İhsan Türk,

Yasin Topaloğlu,

Mustafa Oğuş olarak belirlendi.

Genel Kurulda tüzük değişikliğine de gidilerek, yönetim kurulu asil üyeleri 11, yedek üyeleri ise 10 kişi olarak belirlendi.

Bu işlemin de ardından kulüp başkanlığına tek liste olarak aday olan İş İnsanı Fatih Çakır ve listesi oybirliği ile kulübün yeni başkanı seçildi.

Fatih Çakır yaptığı açıklamada, “Hedefimiz Ünye 1957 Spor’u hak ettiği yerlere getirmek” dedi.

Siz de birşeyler yazın