Takımımız Yeni Kadrosuyla İlk Kez Taraftarın Karşısında

Ünye 1957 Spor İlçe Şehir Stadyumunda çift kale maç yaparak taraftarların karşısına çıktı. Teknik direktör Şirahman Berber kontrolünde yeşil sahaya inen oyuncular çift kale maç öncesi ısınma hareketleri gerçekleştirdi.

Başkan Tavlı’dan Tam Destek Geldi

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel yeşil- beyazlı Ünyespor’un ilk çift kale maçında takımı yalnız bırakmayarak belediye olarak desteklerinin devam edeceğini söyledi. Oyunculara tatlı ikramında bulunan Mehel,” Bir takımın başarılı olabilmesi içinde teknik ekip ve futbolcularımızın gayret, azim ve şansları bu takımı ilerletecektir. Bu takım başarılı olsun yada olmasın futbol bir hedef olduğu kadarda birde spordur. Biz Ünyeliler olarak ve Belediye başkanımızda geçmişte de olduğu gibi bu günde desteklerini bu takımdan esirgemeyecektir. Sizlerden beklentimiz disiplinli bir şekilde güzel oyun ve Ünye adına yakışır bir çalışma beklemekteyiz.”dedi.

Kulüp Başkanı Hamza Alp ise yaptığı açıklamada “2019-2020 sezonunda iyi bir takımla yeni sezona hazırlanıyoruz, ekibimiz iyi ve hedefe oynayan bir takım yaptık. Şehirle birlikte güzel günler yaşacağız” dedi.

 

Siz de birşeyler yazın